LQG15HS10NG02D - Elementy
Maritex
RSS 0.18 0.18 0.15 + VAT
MPN:
LQG15HS10NG02D
Kod:
32f04d
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQG15HS10NG02D; 10 nH; 3.4 GHz; 100 MHz; Air