LPS6235-223MRC - Elementy
Maritex
RSS 4.78 4.78 3.89 + VAT
MPN:
LPS6235-223MRC
Kod:
f5505b
Producent:
COILCRAFT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne mocy – SMD; COILCRAFT; LPS6235-223MRC; 22 µH; 145 mOhm; 100 kHz; 20 %