LBR2012T4R7M - Elementy
Maritex
RSS 0.39 0.39 0.32 + VAT
MPN:
LBR2012T4R7M
Kod:
e106b9
Producent:
TAIYO YUDEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 1000+ 3000+ 6000+ 9000+
Cewki indukcyjne mocy – SMD; TAIYO YUDEN; LBR2012T4R7M; 4.7 µH; 240 mOhm; 7.96 MHz; 20 %