IHLP2525CZER3R3M11 - Elementy
Maritex
RSS 4.38 4.38 3.56 + VAT
MPN:
IHLP2525CZER3R3M11
Kod:
fc6ad7
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne mocy – SMD; VISHAY; IHLP2525CZER3R3M11; 3.3 µH; 26 mOhm; 100 kHz; 20 %