GRM188Z71A475KE15D - Elementy
Maritex
RSS 0.23 0.23 0.19 + VAT
MPN:
GRM188Z71A475KE15D
Kod:
49e6af
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT; MURATA; GRM188Z71A475KE15D; 4.7 µF; 0603; 10 V; 1.6 mm