FS300R12KE3 - Elementy
Maritex
RSS 2120.82 2120.82 1724.24 + VAT
MPN:
FS300R12KE3
Kod:
568855
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 12+
Moduły IGBT; INFINEON; FS300R12KE3; 4; 1.7 V; 1.2 kV; 1.45 kW