1812SMS-22NGLC - Elementy
Maritex
RSS 1.68 1.68 1.37 + VAT
MPN:
1812SMS-22NGLC
Kod:
f45b9d
Producent:
COILCRAFT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cewki indukcyjne RF – SMD; COILCRAFT; 1812SMS-22NGLC; 22 nH; 3.2 GHz; 150 MHz; Air