SDR0805-471KL - Elementy
Maritex
SDR0805-471KL - Elementy RSS 1.75 1.75 1.42 + VAT
MPN:
SDR0805-471KL
Kod:
478b36
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 3000+ 10000+
Cewki indukcyjne mocy – SMD; BOURNS; SDR0805-471KL; 470 µH; 1.96 Ohm; 1 kHz; 10 %