RLB9012-102KL - Elementy
Maritex
RLB9012-102KL - Elementy RSS 2.23 2.23 1.81 + VAT
MPN:
RLB9012-102KL
Kod:
63ab88
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 200+ 600+
Cewki indukcyjne mocy – z wyprowadzeniami; BOURNS; RLB9012-102KL; 2.9 Ohm; 1 mH; Radial; 5 mm