B72214S0421K101 - Elementy
Maritex
B72214S0421K101 - Elementy RSS 2.46 2.46 2.00 + VAT
MPN:
B72214S0421K101
Kod:
6a05f6
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 250+ 500+ 1000+
Warystory; TDK; B72214S0421K101; 1.12 kV; 560 V; Radial, Through Hole; 220 pF