AGQ200A12Z - Elementy
Maritex
AGQ200A12Z - Elementy RSS 7.95 7.95 6.46 + VAT
MPN:
AGQ200A12Z
Kod:
52905d
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 900+
Przekaźniki niskosygnałowe – PCB; PANASONIC; AGQ200A12Z; 140 mW; 12 V; DPDT; 11.7 mA