50SVPF68M - Elementy
Maritex
RSS
33.64
27.35 + VAT
- MPN:
- 50SVPF68M
- Kod:
- 7854c9
- Producent:
- PANASONIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla 50svpf68m
Polimerowe organiczne kondensatory aluminiowe; PANASONIC; 50SVPF68M; 68 µF; 20 mOhm; 20 %; 50 V