16SVPK100M - Elementy
Maritex
16SVPK100M - Elementy RSS 3.58 3.58 2.91 + VAT
MPN:
16SVPK100M
Kod:
266cb8
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Polimerowe organiczne kondensatory aluminiowe; PANASONIC; 16SVPK100M; 100 µF; 27 mOhm; 20 %; 16 V