XDR-240-48 - Zasilacze na szynę DIN
Maritex
XDR-240-48 - Zasilacze na szynę DIN RSS 408.90 408.90 332.44 + VAT
MPN:
XDR-240-48
Kod:
e78deb
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz impulsowy; DIN; 240W; 48V; 5A; 85-305VAC; 80-431VDC