XDR-75-48LA - Zasilacze na szynę DIN
Maritex
XDR-75-48LA - Zasilacze na szynę DIN RSS 150.88 150.88 122.67 + VAT
MPN:
XDR-75-48LA
Kod:
83f8d0
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz impulsowy; DIN; 74.88W; 48V; 1.56A; 85-305VAC; 80-431VDC