NTU-1200-224UN - Przetwornice DC/AC
Maritex
NTU-1200-224UN - Przetwornice DC/AC RSS 1319.08 1319.08 1072.42 + VAT
MPN:
NTU-1200-224UN
Kod:
ddaf17
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica DC/AC; 1200W; 230V; 20-33V; 120A