PWM-120-12DA2 - Zasilacze do LED
Maritex
RSS
204.36
166.15 + VAT
- MPN:
- PWM-120-12DA2
- Kod:
- c8b62e
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla dali2
Zasilacz impulsowy; LED; DALI2; 120W; 12V; 10A; 90-305VAC; 127-431VDC; IP67