HBGC-300-H-ADA - Zasilacze do LED
Maritex
HBGC-300-H-ADA - Zasilacze do LED RSS 480.83 480.83 390.92 + VAT
MPN:
HBGC-300-H-ADA
Kod:
73179b
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz impulsowy; LED; DALI; 300W; 116–232V; 1.3A; 90–305VAC; 127–431VDC