RSDW20UW-05 - Przetwornice DC/DC
Maritex
RSDW20UW-05 - Przetwornice DC/DC RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
RSDW20UW-05
Kod:
43b70a
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 20W; 5V; 8.5-160V; 4000mA