MDD03G-15 - Przetwornice DC/DC
Maritex
MDD03G-15 - Przetwornice DC/DC RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
MDD03G-15
Kod:
2d0a21
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 3W; 15V; 18-75V; 100mA