SKA40B-15 - Przetwornice DC/DC
Maritex
SKA40B-15 - Przetwornice DC/DC RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
SKA40B-15
Kod:
dc56df
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 40W; 15V; 2.67A; 18-36VDC