SKA40C-12 - Przetwornice DC/DC
Maritex
SKA40C-12 - Przetwornice DC/DC RSS 0.01 0.01 0.01 + VAT
MPN:
SKA40C-12
Kod:
6627fb
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 40W; 12V; 3.33A; 36-72VDC