IPS2000/12V-N
TME
RSS 315.67 315.67 256.64 + VAT
MPN:
3IPSN20012
Kod:
IPS2000/12V-N
Producent:
VOLT Polska
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 3+
Przetwornica: DC/AC; 1000W; Uwyj: 225÷235VAC; 10,5÷15,5VDC; 12V