Stycznik Schneider Electric LC1D12AF7, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik Schneider Electric LC1D12AF7, 1 szt. RSS 269.00 269.00 218.70 + VAT
MPN:
LC1D12AF7
Kod:
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Stycznik mocy TeSys DECA. 3 bieguny, 3 styki. Dodatkowe styki pomocnicze - 1 NO + 1 NC, znamionowa moc robocza przy AC-3, 400 V 5,5 kW, znamionowy prąd roboczy Ie przy AC-3, 400 V 12 A, cewka 110 V AC. Wymiary (szer. x wys. x gł.): 45 x 107 x 86 mm, waga 0,32 kg. Kategoria AC-3, AC-1, AC-4. bez zintegrowanego modułu okablowania. Szybkie, bezpieczne i bezobsługowe podłączenie zasilania za pomocą zacisku SnapIN. Nadaje się do zastosowań związanych z bezpieczeństwem poprzez mechanicznie sprzężone styki i styki lustrzane.