Stycznik Schneider Electric LC1D18AF7, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik Schneider Electric LC1D18AF7, 1 szt. RSS 349.00 349.00 283.74 + VAT
MPN:
LC1D18AF7
Ostatnio widziany:
Stycznik mocy TeSys DECA. 3-biegunowy, 3 styki normalnie otwarte. Dodatkowe styki pomocnicze - 1 NO + 1 NC, znamionowa moc robocza przy AC-3, 400 V 7,5 kW, znamionowy prąd roboczy Ie przy AC-3, 400 V 18 A, cewka 110 V AC. Wymiary (szer. x wys. x gł.): 45 x 110 x 86 mm, waga 0,32 kg. Kategoria AC-3, AC-1, AC-4. bez zintegrowanego modułu okablowania. Szybkie, bezpieczne i bezobsługowe podłączenie zasilania za pomocą zacisku SnapIN. Nadaje się do zastosowań związanych z bezpieczeństwem poprzez mechanicznie sprzężone styki i styki lustrzane.