Stycznik Schneider Electric LC1D12AJL, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik Schneider Electric LC1D12AJL, 1 szt. RSS 389.00 389.00 316.26 + VAT
MPN:
LC1D12AJL
Ostatnio widziany:
Stycznik mocy TeSys DECA. 3 bieguny, 3 styki. Dodatkowe styki pomocnicze - 1 NO + 1 NC, znamionowa moc robocza przy AC-3, 400 V 5,5 kW, znamionowy prąd roboczy Ie przy AC-3, 400 V 12 A, cewka 12 V DC, niski pobór prądu. Wymiary (szer. x wys. x gł.) 45x107x95 mm, waga 0,32 kg. Kategoria AC-3, AC-1, AC-4. Zintegrowana dwukierunkowa dioda ograniczająca amplitudę. Szybkie, bezpieczne i bezobsługowe podłączenie zasilania za pomocą zacisku SnapIN. Nadaje się do zastosowań związanych z bezpieczeństwem poprzez mechanicznie sprzężone styki i styki lustrzane.