Stycznik Schneider Electric LC1D12AJ7, 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
269.00
218.70 + VAT
- MPN:
- LC1D12AJ7
- Kod:
- Producent:
- SCHNEIDER ELECTRIC
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla lc1d12aj7
Stycznik mocy TeSys DECA. 3 bieguny, 3 styki. Dodatkowe styki pomocnicze - 1 NO + 1 NC, znamionowa moc robocza przy AC-3, 400 V 5,5 kW, znamionowy prąd roboczy Ie przy AC-3, 400 V 12 A, cewka 12 V AC. Wymiary (szer. x wys. x gł.): 45 x 107 x 86 mm, waga 0,32 kg. Kategoria AC-3, AC-1, AC-4. bez zintegrowanego modułu okablowania. Szybkie, bezpieczne i bezobsługowe podłączenie zasilania za pomocą zacisku SnapIN. Nadaje się do zastosowań związanych z bezpieczeństwem poprzez mechanicznie sprzężone styki i styki lustrzane.