48.12.9.024.5007SMA
Maritex
48.12.9.024.5007SMA RSS 89.47 89.47 72.74 + VAT
MPN:
48.12.9.024.5007SMA
Kod:
8144a5
Producent:
FINDER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 20+ 50+
Przekaźnik interfejsowy; elektromagnetyczny; prąd znamionowy 8A; napięcie cewki 24VDC; podwójny styk przełączny DPDT; moc cewki 0.7W; 8A/250VAC, 8A/24VDC; zaciski śrubowe; na szynę DIN