PS-NTU-1200-248UN
Maritex
PS-NTU-1200-248UN RSS 1319.08 1319.08 1072.42 + VAT
MPN:
NTU-1200-248UN
Kod:
b986c0
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica DC/AC; 1200W; 230V; 40-66V; 60A