Zasilacz impulsowy 24 V DC - SNT14-24V/24W
TIM SA
RSS 140.97 140.97 114.61 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
ELTAKO GmbH
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
ELTAKO The Home of Innovation
Akcesoria instalacyjne
Eltako SNT14-24V/24W - Zasilacz impulsowy 24 V DC - SNT14-24V/24W
Zasilacz impulsowy. Moc znamionowa 24 W. Straty w trybie czuwania tylko 0,1 W. Urządzenia do montażu szeregowego na szynie DIN-EN 60715 TH35. 1 jednostka podziału = 18 mm szerokości, 58 mm głębokości. W przypadku obciążenia większego niż 50% mocy znamionowej oraz zawsze w przypadku sąsiadujących ze sobą zasilaczy impulsowych i ściemniaczy wymagana jest dwustronna odległość wentylacyjna 1/2 jednostki podziału z użyciem elementów dystansowych DS12. Szeroki zakres napięcia wejściowego 88-264 V AC (110 V -20% do 240 V +10%). Sprawność 91%. Stabilizowane napięcie wyjściowe ±1%, niskie tętnienia. Odporność na zwarcia. Zabezpieczenie przed przeciążeniem i przegrzaniem poprzez wyłączenie z automatycznym włączeniem po usunięciu usterki (funkcja autorecovery).