PS-DPB09C-12
Maritex
PS-DPB09C-12 RSS 24.03 24.03 19.54 + VAT
MPN:
DPB09C-12
Kod:
5e8fd3
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 9W; 12V; 36-75V; 375mA