PS-DPAN02E-15
Maritex
PS-DPAN02E-15 RSS 24.46 24.46 19.89 + VAT
MPN:
DPAN02E-15
Kod:
31aecc
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 1W; 15V; 4.5-9V; 67mA