PS-DPU01N-15
Maritex
PS-DPU01N-15 RSS 9.73 9.73 7.91 + VAT
MPN:
DPU01N-15
Kod:
8da7ef
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 1W; 15V; 21.6-26.4V; 33mA