Zasilacz impulsowy, 160W, 6,67A, 24VDC GSM160A24-R7B
TIM SA
RSS
301.40
245.04 + VAT
- MPN:
- GSM160A24-R7B
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla gsm160a24
Typ zasilacza: impulsowy Moc: 160W Napięcie wyjściowe: 24V DC Prąd wyjściowy maks.: 6,67A Sprawność: 93% Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP Rodzaj zasilacza: desktopowy,sieciowy Zastosowanie: aplikacje medyczne Tryby pracy: stałonapięciowy Temperatura pracy: -30...70°C Wymiary zewnętrzne: 175x72x35mm Wersja złącza: proste Rodzaj złącza wejściowego: IEC C14 Rodzaj złącza wyjściowego: KYCON KPPX-4P Zawartość zestawu: bez kabla zasilającego Zgodność z normą: Energy efficiency Level VI Producent: MEAN WELL