MSC020SDA120B
Maritex
MSC020SDA120B RSS 44.48 44.48 36.16 + VAT
MPN:
MSC020SDA120B
Kod:
c92fac
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247AC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 30+ 120+
Dioda Schottky; 1200V; 20A; 80W; -55+175 st.C; THT; TO247AC