HM-1455T1601
TME
HM-1455T1601 RSS 149.09 149.09 121.21 + VAT
MPN:
1455T1601
Kod:
HM-1455T1601
Zmiana ceny:
-0.47% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
149.80
Ilość [ x szt]: 16+ 48+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 165mm; Y: 160mm; Z: 51mm; aluminium