HM-1455T1601
TME
RSS
149.09
121.21 + VAT
- MPN:
- 1455T1601
- Kod:
- HM-1455T1601
- Zmiana ceny:
- -0.47% (17.04.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 16+ | 48+ |
|---|---|---|
Obudowa: z panelem; 1455; X: 165mm; Y: 160mm; Z: 51mm; aluminium