HM-1455N1601BK
TME
HM-1455N1601BK RSS 115.04 115.04 93.53 + VAT
MPN:
1455N1601BK
Kod:
HM-1455N1601BK
Zmiana ceny:
-0.3% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
115.39
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 103mm; Y: 160mm; Z: 53mm; aluminium