HM-1455J1201BK
TME
HM-1455J1201BK RSS 77.28 77.28 62.83 + VAT
MPN:
1455J1201BK
Kod:
HM-1455J1201BK
Zmiana ceny:
-0.3% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
77.51
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 78mm; Y: 120mm; Z: 27mm; aluminium