HM-1555CF22GY
TME
RSS
71.09
57.80 + VAT
- MPN:
- 1555CF22GY
- Kod:
- HM-1555CF22GY
- Producent:
- HAMMOND
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.38% (09.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 50+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla 1555cf22
Obudowa: uniwersalna; X: 66mm; Y: 120mm; Z: 42mm; z mocowaniem; 1555F