HM-1555CF22GY
TME
HM-1555CF22GY RSS 71.09 71.09 57.80 + VAT
MPN:
1555CF22GY
Kod:
HM-1555CF22GY
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
71.36
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: uniwersalna; X: 66mm; Y: 120mm; Z: 42mm; z mocowaniem; 1555F