Akumulator AGM 12V 5Ah faston 6.3 SSB SBH200-12 200W/10min
Tridex
Akumulator AGM 12V 5Ah faston 6.3 SSB SBH200-12 200W/10min RSS 57.50 57.50 46.75 + VAT
Kod:
2811
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.36% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
Wymiary (d/s/w)[mm]: 151/51/94+konektor Konektor (-): 4.75mm Konektor (+): 6.35mm