POTENCJOMETR MONTAŻOWY PR 1K PRM6V102 POZIOMY 5X5MM
Eltronix
POTENCJOMETR MONTAŻOWY PR 1K PRM6V102 POZIOMY 5X5MM RSS 1.50 1.50 1.22 + VAT
Kod:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
POTENCJOMETR MONTAŻOWY PR 1K PRM6V102 POZIOMY 5X5MM Typ potencjometru montażowy, jednoobrotowy, leżący Rezystancja 1kΩ Moc 150mW Tolerancja ±20% Charakterystyka liniowa Seria potencjometrów PT10LV Standard potencjometru 10mm Kąt obrotu mechaniczny 235 ±5° Moment obrotowy 0,4...2Ncm Napięcie pracy maks. 200V Temperatura pracy -25...70°C Montaż THT Raster wyprowadzeń 5x10mm Materiał ścieżki węglowy Kąt obrotu elektryczny 220 ±20° Wymiary korpusu Ø10.3 x 4.5mm Właściwości potencjometrów gniazdo prostokątne przystosowane do wkrętaka