78L12-SMD
Maritex
78L12-SMD RSS 0.58 0.58 0.47 + VAT
MPN:
L78L12ACD
Kod:
15546b
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
SO8
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+26% (02.06.2025)
Poprzednia cena:
0.46
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 500+
Stabilizator napięcia; liniowy; nieregulowany; Vout: 12V; Vin: 5.3-35V; Vd: 1.7V; 4%; 100mA; 0+125 st.C; SMD; SO8