BTA12-600
Maritex
BTA12-600 RSS 3.09 3.09 2.51 + VAT
MPN:
BTA12-600BRG
Kod:
c28a68
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+27% (02.06.2025)
Poprzednia cena:
2.44
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+
Triak; 600V; 12A; Igt:25/50mA; Ifsm:126A; -40+125 st.C; THT; TO220AB