DBI20-08B-DIO
TME
DBI20-08B-DIO RSS 10.54 10.54 8.57 + VAT
MPN:
DBI20-08B
Kod:
DBI20-08B-DIO
Producent:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.09% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
10.55
Ilość [ x szt]: 3+ 15+
Mostek prostowniczy: trójfazowy; Urmax: 800V; If: 20A; Ifsm: 200A