HM-1455R1601BK
TME
HM-1455R1601BK RSS 151.56 151.56 123.22 + VAT
MPN:
1455R1601BK
Kod:
HM-1455R1601BK
Zmiana ceny:
+0.08% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
151.44
Ilość [ x szt]: 10+ 56+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 165mm; Y: 160mm; Z: 30mm; aluminium