STP110N10F7 N-channel 100 V, 5.1 mOhm typ., 110 A STripFET F7 Power MOSFET in TO-220 package
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STP110N10F7
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.59% (20.02.2026)