JQC41C12V, przekaźnik 30A, styk (1C), cewka 12VDC
Celtor
JQC41C12V, przekaźnik 30A, styk (1C), cewka 12VDC RSS 4.50 4.50 3.66 + VAT
Kod:
2559
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przekaźnik 1-biegowy 30A ze stykiem przełącznym (1C):
* symbol: JQC41C12V
* zdolność łączenia: 30A/14VDC, 20A/120VAC
* napięcie zasilania cewki: 12V DC
* rezystancja cewki: 90Ω
* wymiary: 26.5x21x22.3mm