ABP1600-0200-MT
TME
ABP1600-0200-MT RSS 439.44 439.44 357.27 + VAT
MPN:
84160200.MT5
Kod:
ABP1600-0200-MT
Producent:
BOPLA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.04% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
444.08
Ilość [ x szt]: 3+ 5+
Obudowa: z panelem; ALUBOS; X: 169mm; Y: 200mm; Z: 52mm; aluminium